Egy ponttal jöttek haza az oroszok Jerevánból

|  2011-03-27 13:38:03  |
Oroszvilag.hu

Grúzia viszont legyőzte Horvátországot

Folytatódtak a 2012-es lengyel-ukrán labdarúgó EB selejtezőmérkőzései. Több figyelemre méltó eredmény is született, legérdekesebb talán az oroszok jereváni botlása és a grúzok meglepetésszerű győzelme.

Az A csoportban Németország simán verte a pont nélkül álló, utolsó Kazahsztánt (4 – 0).

A B csoportban Oroszország nem tudta legyőzni Jerevánban Örményországot.  Ezzel a szlovákok (akik egyébként elvéreztek Örményországban) vették át a vezetést csoportban. Jelenleg Szlovákiának, Oroszországnak, Írországnak 10-10 pontja van, Örményország 8 ponttal a negyedik helyen áll.

A D csoportban Albánia legyőzte az eddig remekül szereplő Belaruszt, a beloruszok jelenleg 8 ponttal a másodikok a 12 pontos Franciaország mögött.

A F csoportban Grúzia legyőzte Tbilisziben az esélyesebb Horvátországot. A jelenleg harmadik helyen tanyázó grúzok akár még be is futhatnak a végén. A gyengén szereplő lettek viszont kikaptak Izraelben.